Wybrałeś już najlepszy kredyt hipoteczny?

01 sierpnia
14:16 2011

Potrzebujesz pieniędzy? Chcesz dokonać większego zakupu, a nie masz na to wystarczających środków? Zasięgnij rady ekspertów i wybierz dla siebie najlepszy kredyt hipoteczny. Mamy dla Ciebie kilka pomocnych rad.

 

Oto one:
Świadomie wybierz walutę kredytu, być może kredyt hipoteczny w euro jest tańszy niż w polskich złotych.
Pożyczaj na jak najdłuższy okres czasu, dłuższe raty to mniejsze raty.
Wybieraj raty równe, dają one większą zdolność kredytową i pozwala łatwiej, a także bezpieczniej planować budżet domowy.
Złóż wniosek w kilku bankach, pamiętaj, ze przy kredycie łatwo o odmowę, gdy nie spełniasz wszystkich warunków.

 

Jeśli masz problem z zaciągnięciem kredytu,  znajdź współkredytobiorcę. Wasza wspólna zdolność kredytowa będzie lepsza.
Dokładnie zapoznaj się z ofertami dostępnymi na rynku, ale także poznaj podstawowe zasady nim rządzące.
Najlepiej skorzystaj z porównania kredytów hipotecznych, które są powszechnie publikowane w Internecie.
Skorzystaj z rady eksperta. Już kilka spotkań z doradcą kredytowym może Ci ułatwić wybór najlepszego kredytu.

Jaki jest najlepszy kredyt hipoteczny obecnie? Aby dowiedzieć się, jaki kredyt będzie najlepszy dla nas, jak już wiadomo, powinniśmy skontaktować się z doradcą finansowym, który pomoże nam wybrać indywidualnie najkorzystniejszy dla nas, dopasowany do naszej sytuacji materialnej. Jeśli jednak mielibyśmy wybrać najlepszy kredyt hipoteczny sami, sugerując się tym, jakie kredyty na przestrzeni lat wybierane były przez kredytobiorców, to z całą pewnością do najlepszych kredytów zaliczyć można: kredyt hipoteczny w PKO BP oraz ten z Kredyt Banku. Te kredyty od lat bardzo często wybierane są przez klientów, nie tylko dla tego, ze są tanie, a przede wszystkim dzięki zaufaniu, jakim darzą oni te banki. Warto, oprócz oprocentowania i wielkości kredytu, zbadać pozostałe wady i zalety kredytu hipotecznego. Nie sugerujmy się tylko wielkością. Najlepszy kredyt hipoteczny nie równa się  z mianem najtańszego kredytu hipotecznego.