Kredyt konsolidacyjny, w jakim banku go najkorzystniej zaciągnąć?

07 marca
21:02 2011

Kredyt konsolidacyjny to kredyt z długim terminem przeznaczony jest na spłatę innych zobowiązań finansowych. Posiadając parę kredytów bądź też debetu w banku, kredyt konsolidacyjny to doskonały sposób aby połączyć wszystkie nasze zobowiązania w jeden prosty i tani.

Kredyt konsolidacyjny posiada jeden główny cel , którym jest spłata kredytów oraz innych zobowiązań finansowych , które nie są związane z prowadzoną przez nas działalnością gospodarczą. Korzystając z tego typu kredytu możemy sfinansować:

1.    Spłatę kredytów: mieszkaniowych, samochodowych, na dokonanie zakupu sprzętu RTV- AGD, itp.
2.    Spłatę debetów na kontach, zadłużeń na kartach kredytowych
3.    Oraz na dowolne cele nie związane ze wspomnianą wcześniej , prowadzoną przez nas działalnością gospodarczą
Poniżej przygotowane zostało parę ofert różnych banków, które prześcigają się w pomysłach aby zyskać nowych klientów:
GETIN Bank oferuje: m.in. okres kredytowania do 20 lat ,spłatę zaciągniętego kredytu w PLN lub EURO, maksymalna kwota kredytu w tym banku wynosi 60% wartości nieruchomości, ubezpieczenie od ryzyka utraty pracy oraz zabezpieczenie kredytu nawet na kilku nieruchomościach.
Bank Millennium oferuje:: m.in. okres kredytowania do 30 lat, spłatę kredytu jedynie w PLN, maksymalna kwota kredytu wynosi od 70-90% wartości nieruchomości oraz wakacje kredytowe, czyli możliwość zawieszenia jednej raty kredytu raz do roku.

Bank PKO BP oferuje: m.in. możliwość wielokrotnej zmiany decyzji odnośnie waluty kredytu, nieokreśloną  minimalną kwotę kredytu ,gwarantuje ubezpieczenie na czas hospitalizacji, utraty pracy oraz program oszczędnościowy Niższa Rata.
Decydując się na kredyt konsolidacyjny płacisz jedynie jedną ratę w jednej instytucji, w zamian za wiele rat, spłacanych w różnych instytucjach i różnych walutach.
Kredyt konsolidacyjny to dobre wyjście dla osób które chcą uniknąć pułapki zadłużenia.