Karta debetowa Getin Banku

09 lutego
18:21 2012

 Co ma wspólnego kierowca z bankiem? Na przykład to, że kierowca może przyjść do banku po kredyt na samochód. Nie wszędzie jednak podobieństwa się kończą. Getin Bank posiada bowiem specjalny produkt dla kierowców, dzięki któremu będą mogli zaoszczędzić na tankowaniu nawet 50zł miesięcznie. Produktem tym jest karta debetowa do konta Uniwersalnego Plus.
Przy zakładaniu konta mamy do wyboru jedną z dwóch kart. Jedną z nich jest właśnie karta kierowcy. Płacąc za tankowanie właśnie nią, bank zobowiązuje się do zwracania nam 10gr za każde wydane 5zł. Nietrudno policzyć, że jeśli na paliwo wydajemy miesięcznie 500zł, to Getin Bank odda nam za to 10zł. Niedużo? A gdyby działało to w drugą stronę? Należy pamiętać, że ceny paliw stale rosną i rosnąć będą, a Getin Bank daje nam możliwość, byśmy zaoszczędzili zawsze tych kilka złotych w ciągu miesiąca. Każde 10zł, które miesięcznie zaoszczędzimy, to w konsekwencji 120zł rocznie. A co jeśli tankujemy więcej? Na przykład 1000zł lub jeszcze więcej? Zawsze to dodatkowe pieniądze w budżecie. W dodatku sama karta debetowa, jak również samo konto nie są drogie w obsłudze, a bank daje nam nawet możliwość by było darmowe.
Prowadzenie konta osobistego może wynieść nas 0zł lub 9,9zł. Pierwsza z opcji będzie dotyczyła tych, którzy na ten właśnie rachunek dostawać będą wynagrodzenie w kwocie co najmniej 750zł. Wszyscy pozostali klienci niestety będą musieli zapłacić. Jeśli chodzi o opłatę za posiadanie karty, to w przypadku transakcji na 100zł w ciągu jednego miesiąca, będzie ona również darmowa. Getin Bank daje możliwość darmowych przelewów, a także wypłat bezprowizyjnych z bankomatów firmy Euronet. Jednym słowem wszystkie standardowe usługi podłączone do tego konta są lub mogą być bezpłatne. Karta debetowa, na której można zarobić? Trudno uwierzyć, ale tak.