Karta debetowa do kont walutowych w Credit Agricole już dostępna

09 grudnia
17:17 2014

Mimo słabnącego zainteresowania kontami walutowymi, pojawiają się oferty warte uwagi. Od roku w Credit Agricole jest już dostępna oferta kart debetowych do kont walutowych.

Już od ponad roku w ofercie banku Credit Agricole znaleźć można propozycję "Konta Otwartego na Świat", czyli konta walutowego w euro, dolarze amerykańskim i funcie brytyjskim. Ograniczona ilość ofert tego typu sprawia, że bank, cieszący się coraz większym zainteresowaniem klientów, regularnie poprawia ofertę swojego konta.

Funkcjonalna karta debetowa

Jednym z atutów "Konta Otwartego na Świat" jest możliwość zdobycia wypukłej karty debetowej Visa Walutowa, która posiada pełną funkcjonalność karty debetowej, jednocześnie umożliwiając dokonywanie internetowych płatności w euro i dolarach amerykańskich. Poza tym konto walutowe Credit Agricole jest w stanie zaoferować posiadaczowi wiele innych korzyści, rozpoczynając od całodobowego dostępu do rachunku za pośrednictwem nie tylko Internetu, ale też telefonu i SMS, przez udostępnianie oferty produktów oszczędnościowych w obcych walutach, brak opłat za prowadzenie rachunku oraz wypłaty i wpłaty gotówki w wybranej przez klienta walucie.

Jak założyć konto?

Sama procedura otwarcia rachunku walutowego w Credit Agricole nie jest skomplikowana i nie powinna zająć wiele czasu. Jedynym warunkiem jest konieczność posiadania przez klienta konta osobistego w tymże banku. Akceptowane rodzaje rachunków to: "Konto PROSTO oszczędzające", "Konto PROSTO oszczędzające PLUS", "Konto PROSTO oszczędzające PREMIUM", 1 Konto i Pakiet Depozytowy. Samego otwarcia rachunku możemy dokonać na kilka sposobów: tradycyjnie – przez wizytę w jednej z placówek banku, która obsługuje klientów zainteresowanych produktami w obcej walucie, przez spotkanie z doradcą, a także przez telefon i SMS, po których doradca skontaktuje się z nami w celu przedstawienia wszystkich warunków i ewentualnego podpisania umowy.

Wszystkie osoby zainteresowane otwarciem konta walutowego w jednej z proponowanych przez Credit Agricole walutach, powinni zwrócić szczególną uwagę na "Konto Otwarte na Świat", gdyż jest to obecnie jedna z bardziej atrakcyjnych ofert na rynku.